Loading...

Zegarki, które nosimy również powinny podążać za modą i być… na czasie. Niektóre modele są ponadczasowe, inne przez pewien czas pozostają na topie i odchodzą do lamusa wraz z trendami, jakie reprezentowały.

Na co dzień i od święta

Najlepiej mieć kilka modeli zegarków. Prócz luksusowego, który będzie niezastąpiony do eleganckiego garnituru i na wielkie wyjście, warto mieć takie, które będą odpowiednie na co dzień czy podczas uprawiania sportu. Chcąc podążać za modą powinniśmy zadbać o każdy element naszej garderoby, w tym zegarek, bo jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Najmodniejsze zegarki męskie 2017 nadal są w trendach, więc warto wiedzieć, co się obecnie nosi. Jeżeli chodzi nam o coś więcej niż tylko możliwość sprawdzenia godziny, to moda nie powinna być dla nas bez znaczenia. Obecnie produkowane zegarki to bowiem rodzaj biżuterii – pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Ranking najmodniejszych zegarków składa się zarówno z modeli sportowych, jak i klasycznych. Prym wiodą te wypuszczone na rynek przez renomowane firmy z długoletnią tradycją i o światowej sławie.

Dla aktywnych

W rankingu nigdy nie może zabraknąć miejsca dla zegarków ze złotą i srebrną bransoletą. To kwintesencja wykwintności i elegancji. Pasują do najbardziej luksusowych garniturów, a także do mniej oficjalnych stylizacji. Nie zapominajmy też, że w kręgu męskich zainteresowań znajdują się także zegarki elektroniczne, które już od wielu lat nie wychodzą z mody i w pewnych sytuacjach są niezastąpione. Idealne są przede wszystkich dla sportowców, mają bowiem wiele funkcji, które mogą być bardzo przydatne podczas biegania, jazdy na rowerze czy innych aktywności fizycznych. Są one często odporne na wstrząsy i uszkodzenia oraz wodoodporne. W rankingu zawsze jest miejsce na zegarki klasyczne w formie, które mogą być jednocześnie bardzo nowoczesne, bowiem zostały skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nie wszystkie zegarki uznane za modne w danym roku charakteryzują się wysoką ceną i są dostępne tylko dla nielicznych. Na wiele z tych modeli może sobie pozwolić każdy z nas.

Tagged : # # #