Loading...

Jasny cyferblat, ciemne, duże i wyraziste cyfry, to cechy rozpoznawcze zegarków lotniczych. Wiele z nich weszło do klasyki i od lat jest nieodłączną części eleganckich męskich stylizacji.

Innowacyjność i funkcjonalność

Zegarki dla pilotów to maksimum funkcjonalności – musiały one spełniać niezawodnie swoją rolę nawet w najtrudniejszych warunkach. Dlatego przez wielu uznawane są za niedościgniony wzór wśród zegarków. W ich produkcji przoduje firma IWC. To marka o długoletniej tradycji, bo pierwsze zegarki wypuściła na rynek już w dziewiętnastym wieku. Od zawsze charakteryzowały je innowacyjność, funkcjonalność i interesujący design. IWC, czyli International Watch Co, również obecnie ma do zaoferowania swoim klientom wiele godnych uwagi modeli zegarków na rękę. Wśród nich warto zwrócić uwagę na IWC Mark XVIII – męski zegarek, który swoim wyglądem nawiązuje do najlepszych tradycji.

Kreatywne rozwiązania

Zegarki z tej linii zwracają zarówno uwagę mężczyzn aktywnych, którzy cenią sobie sportowy styl życia, jak i tych, którzy chcą poprzez zegarek podkreślić swój prestiż. Projektanci i konstruktorzy z IWC zawsze stawiali na nowatorskie i kreatywne rozwiązania, dlatego ich zegarki wyznaczały nowy kierunek w tej branży i do dziś są niedościgłym wzorem dla wielu innych producentów. Pierwsze produkowane przez nich modele to tradycyjne zegarki kieszonkowe, które do dziś zachwycają swoim wzornictwem, ale ich funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia. Zmieniające się czasy i potrzeby mężczyzn nie zostały przeoczone przez tę markę, dzięki czemu do dziś mogą oni cieszyć się zegarkami, które nie tracąc na elegancji, doskonale pełnią swoje praktyczne funkcje.

Tagged : # #