Loading...

Zegarki kupujemy z różnych powodów. Jedni ze względów czysto praktycznych, inni traktują je jako element stylizacji. Niezależnie od naszych intencji warto zegarek dobrać tak, by dobrze komponował się z noszonymi przez nas strojami.

Puść wodze fantazji

W czasach, gdy godzinę możemy sprawdzić nie tylko w tradycyjnym zegarku, ale na przykład w telefonie lub innych, podobnych urządzeniach, coraz częściej traktowany jest on jako dopełnienie naszego wizerunku. Dobra wiadomość jest taka, że nie istnieje zbiór sztywnych zasad, które mówiłyby, jaki zegarek pasuje do konkretnego ubioru, możemy więc puścić wodze fantazji i pozwolić sobie na oryginalność. Jednak jeżeli chcemy postawić na klasykę i zależy nam, by po prostu wyglądać dobrze, to warto wiedzieć, czym się kierować. Zegarki również mają swój styl. Proste, charakteryzujące się klasyczną linią są idealne do garniturów, ale także do mniej oficjalnych, choć ciągle eleganckich, męskich stylizacji.

Zwycięzcy rankingów

W takiej sytuacji sprawdzą się między innymi zegarki lotnicze Wśród nich znamienite miejsce zajmują zegarki marki IWC, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mężczyzn dbających o swój wizerunek. Zegarki IWC pilot dostępne są w kilku wersjach. Przez lata ich design się zmieniał, ale stale i niezmiennie nawiązują one do klasycznych modeli zegarków stworzonych z myślą o lotnikach. Wybrane modele zawsze znajdują zaszczytne miejsce w rankingach najlepszych czy najmodniejszych zegarków na rękę. Zegarki te powinny znaleźć się w garderobie każdego ceniącego klasykę i elegancję mężczyzny.

Tagged : # # #